Gerçek Tecrübe Odaklı
Serüven

23; üniversite öğrencilerinin liderlik yetkinliklerinin gelişmesini, kurumlarda ve markalarda fark yaratan liderler olmalarına katkı sağlamayı hedefleyen bir tecrübe serüveni. Üniversite öğrencilerine yönelik 2 yıl sürecek olan bu program, sunduğu fırsatlar ve deneyim odaklı etkinliklerle seni geleceğe hazırlayacak.

23 Serüveni

Hayat sahnesinde, herkes bir hikayeye sahip. O sahnede izleyici olmak da, iz bırakmak da mümkün. Zirve 23; bu sene ‘’İzleme, İz Bırak!’’ mottosuyla, 9 farklı tema etrafında ve birbirinden farklı konuşmacılarıyla 15 Ekim 2022’de Volkswagen Arena’da! Peki sen, iz bırakmaya var mısın?

Akademi 23’ün amacı; kısa bir süre içerisinde şirketlerin iş yapışlarını ve sektörlerini tanımak, çalışanların kariyerlerini öğrenmek, teorik bilgi edinmek, sahayı gezmek ve fikir üretmektir. Bu sebeple Akademi 23, 23’lülerin kariyer hayatının gerektirdiği yetkinliklere dair farkındalık kazanmalarına ve geleceklerini kurgulamalarına destek olur.

Atölye 23, 23’ün 9 temasının deneyimlendiği özgün bir süreçtir. 23’te akademik gelişmenin yanı sıra kişisel gelişim, kişinin kendisiyle ve diğer insanlarla kurduğu ilişki de çok önemli bir yere sahiptir. Bu sebeple gelişim ve keşif alanı açan Atölye 23 tasarlanmıştır.

Sosyal Girişim Projeleri

18

18; motivasyonu yüksek liseli öğrencilere, üniversite hayatına ve geleceğe hazır bireyler olarak başlamaları için onlara akran eğitimi ve alanında tecrübeli isimler ile öğrenmenin ve gelişimin yolunu gösterir.

Üniversite öğrencisi veya yeni mezun gençlerin hem eğitmen hem öğrenci olabilecekleri; sosyal, teknik ve kültürel alanda bilgi ve yetkinliklerini aktarabilecekleri dinamik bir eğitim platformudur.

WeAreOne engelli bireylerin özgürce sosyalleşebileceği iklimi yaratmak için deneyim kazanıp ürün üretmelerini sağlayan sanat atölyeleri düzenler, erişilebilir mekanları evrensel metriklere göre sınıflandırıp engellilerle buluşturur.

Geçmiş Etkinlikler

Etkinlik görsellerine tıklayarak videoları izleyebilirsiniz.

Zirve 23
Akademi 23
Atölye 23
23 Yaş Hikayeleri #1
23 Yaş Hikayeleri #2
23 Yaş Hikayeleri #3

Paydaşlarımız

Ne Dediler?

23’lüler Ne Dediler?

İletişim

Fikir ve önerilerini dilediğin zaman bizimle paylaşabilirsin:
23, 23 Yetenek Derneği’ne bağlı bir platformdur.