23

Gerçek Tecrübe Odaklı
Serüven

23; üniversite öğrencilerinin etki odaklı yetkinliklerinin gelişmesine, toplumda fark yaratan bireyler olmalarına katkı sağlamayı hedefleyen bir tecrübe serüveni. Üniversite öğrencilerine yönelik 2 yıl süren bu program, sunduğu fırsatlar ve deneyim odaklı etkinliklerle seni geleceğe hazırlayacak.

Nasıl 23’lü olunur?

23’lü olmak için hangi adımlardan geçilir kısaca şu şekilde özetleyebiliriz:

23’lü olduğunda seni nasıl bir serüven bekliyor?

23 Serüveni

Bugün bir dönüşüm başlangıcını ilan ediyoruz! Geleceği şekillendireceğimiz heyecan verici bir yolculuğa çıkmak için buluşuyoruz. Zirve 23; bu sene ‘’Geleceğe Adım At’’ mottosuyla, 9 farklı tema etrafında ve birbirinden farklı konuşmacılarıyla 13 Ekim’de Ülker Sports Arena’da! Geriye tek bir soru kalıyor… Yeni yüzyılda dönüşüme adım atmaya hazır mısın?

Akademi 23’ün amacı; kısa bir süre içerisinde şirketlerin iş yapışlarını ve sektörlerini tanımak, çalışanların kariyerlerini öğrenmek, teorik bilgi edinmek, sahayı gezmek ve fikir üretmektir. Bu sebeple Akademi 23, 23’lülerin kariyer hayatının gerektirdiği yetkinliklere dair farkındalık kazanmalarına ve geleceklerini kurgulamalarına destek olur.

Atölye 23, 23’ün 9 temasının deneyimlendiği özgün bir süreçtir. 23’te akademik gelişmenin yanı sıra kişisel gelişim, kişinin kendisiyle ve diğer insanlarla kurduğu ilişki de çok önemli bir yere sahiptir. Bu sebeple gelişim ve keşif alanı açan Atölye 23 tasarlanmıştır.

Sosyal Girişim Gelişim Programı, 23’lüleri sosyal girişim eğitimleri ve mentorlukla destekleyen; 23’lüler tarafından hayata geçirilecek sosyal girişimlerin ortaya çıkmasına olanak sağlayan bir programdır.

İletişim

Fikir ve önerilerini dilediğin zaman bizimle paylaşabilirsin:
23, 23 Yetenek Derneği’ne bağlı bir platformdur.